Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

zamknij

EFFERGRAN DOSE 5 [DISIARCZYN POTASU,WODOROWEGLAN POTASU]-12,5 g-PREPARAT ANTYOKSYDACYJNY

EFFERGRAN DOSE 5 [DISIARCZYN POTASU,WODOROWEGLAN POTASU]-12,5 g-PREPARAT ANTYOKSYDACYJNY
search
  • EFFERGRAN DOSE 5 [DISIARCZYN POTASU,WODOROWEGLAN POTASU]-12,5 g-PREPARAT ANTYOKSYDACYJNY
  • EFFERGRAN DOSE 5 [DISIARCZYN POTASU,WODOROWEGLAN POTASU]-12,5 g-PREPARAT ANTYOKSYDACYJNY

Cena:

Cena brutto: 11,00 zł Cena netto: 8,94 zł

EFFERGRAN DOSE 5 -12,5 g

Dostępność: Od ręki
Wysyłka: w 1-2 dni robocze

EFFERGRAN DOSE 5 -12,5 g

Preparat antyoksydacyjny zawierający 75% disiarczynu potasu i 25% wodorowęglanu potasu.

Właściwości: granulki o silnym zapachu SO 2 . Bezwodnik siarkowy w postaci SO 2 działa antyseptycznie i przeciwutleniająco, zapobiega utlenianiu  substancji polifenolowych. EFFERGRAN DOSE 5 to musujący produkt w postaci granulatu, który po dodaniu do wina powoduje natychmiastowe pienienie. Jest to wynikiem działania wodorowęglanu potasu i umożliwia uwalnianie SO 2 bezpośrednio na powierzchnię wina.

Zastosowanie: do obróbki win przechowywanych w mniejszych pojemnikach, takich jak beczki lub małe zbiorniki. Ważne jest, aby stosować ten produkt podczas dojrzewania wina. Jego dodatek powoduje natychmiastowe pienienie  na powierzchni, co skutkuje ochroną przed utlenianiem tlenem atmosferycznym. Po około 6-7 dniach SO 2 zostaje zdyspergowany z powierzchni do całej objętości obrabianego wina bez konieczności mieszania czy pompowania.

Dawkowanie: 1 opakowanie 12,5 g produktu dostarcza 5 g SO 2 .Wina białe i rózowe 1-2 opakowania na 100l [1 hl] Wina czerwone 1 opakowanie na 100 l [1 hl] Dodaj opakowanie EFFERGRAN DOSE 5 bezpośrednio na powierzchnię  wina bez uprzedniego rozpuszczania. Po kontakcie z winem na powierzchni następuje natychmiastowe pienienie dzięki działaniu wodorowęglanu potasu, nie ma potrzeby mieszania.

Przechowywanie: w suchym i wentylowanym miejscu. Ostrożnie zamknij otwarte opakowanie.

Opakowanie: 12,5 g +- 5%.

90 Przedmioty